Oblíbené prázdninové destinace


 

Egypt                                             Řecko                                             Emiráty

 

Turecko                                         Maroko

 

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku láká české turisty i v letošním roce. Nejezdí však vlastní dopravou nebo autobusem a bez stravy jako kdysi, ale upřednostňují leteckou dopravu a většinou týdenní pobyty. Odlety jsou z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic a Karlových Varů.
V roce 2016 nabízí bulharská strana ubytování v hotelích s polopenzí a hlavně all inclusive. Bulharsko si užívají
rodiny s dětmi, páry i senioři. Písečné pláže a pozvolným vstupem do moře a písečné duny přímo vybízí k odpočinku na pláži. Večerní procházka po promenádě je důležitou součástí dovolené na Slunečném pobřeží.
Slunečné pobřeží, s modrou vlajkou, využívají v letní sezoně především rodiny s dětmi. Hotelové resorty s bazény a animačními programy jsou srovnatelné s jinými zeměmi.
Svoji oblibu získávájí i aquaparky ve všech větších bulharských  letoviscích. Odpoledne nebo celý den v aquaparcích v Nessebaru a ve Slunečném pobřeží si děti všeho věku náležitě užijí.
Nesebar a Sozopol, s památkami UNESCO od roku 1983, stojí za návštěvu mezi koupáním.
Pomorie patří k místům, kde můžete aplikovat léčivé bahno. Hotely na pobřeží jsou zaměřené i na klientelu se
zdravotními problémy.

Proslulé Primorsko, které si získalo srdce mnohého Čecha už před léty, láká svými hospůdkami s výbornou kuchyní za nízké ceny.
Kiten je zalesněné letovisko, menší, s klidnější jižní pláží.
Lozenec, Carevo a Achtopol jsou letoviska na jihu Bulharska. V posledních letech se dynamicky rozvíjejí a nabízí ubytování nejen v malých penzionech, ale i luxusních hotelích.

Vyzkoušejte i se svými blízkými dovolenou v Bulharsku, letecky za necelé 2 hodiny. Ceny zájezdů do Bulharska u leteckých dovolených příjemně překvapí.

 

Pobyty v Egyptě u rudého moře - luxusní hotely s all inclusive.
Teplé moře s bohytám podmořským životem - ideální na šnorchlování.
Hurghada, Marsa Alam, Taba, Sharm el Sheikh

 

Oblíbené prázdninové destinace