Dovolená s golfem

Aktuální nabídka golfové dovolené                                               hledat >>golfové zájezdy >>

Golf na Kanárských ostrovech

Chcete hrát golf či uspořádat turnaj bez ohledu na roční období?
Leťte s námi na Kanáry. Na ostrovech Tenerife, Gran Canaria a Lanzarote naleznete celkem 6 rozsáhlých golfových hřišť, která Vás opravdu nezklamou. 

Ostrov GRAN CANARIA

Real Club de Golf Las Palmas – Bandama
je nejstarší ze španělských golfových klubů, byl otevřen 17. prosince r. 1891. Hřiště se nachází v překrásné přírodě vnitrozemí ostrova, je vyhrazeno především členům klubu, ale v dopoledních hodinách je přístupné i turistům. Přímo na 18-ti jamkovém hřišti (par 71) se nachází luxusní čtyřhvuzdičkový hotel a restaurace.

Campo de Golf Maspalomas

se nachází v jižní části ostrova, v turistickém letovisku Maspalomas. Velký výběr hotelů. Hřiště má 18 jamek (73), postaveno bylo v roce 1968. V letních měsících jsou organizovány kurzy pro začátečníky.

El Cortijo Club de Campo
18-ti jamkové hřiště (par 72) bylo otevřeno v roce 1999, nachází se v palmové oáze, přibližně 30 km od největšího letoviska Playa del Inglés a 6 km od hlavního musta Las Palmas. Toto hřiště patří mezi nejprofesionálnější na ostrovech, o čemž svědčí i fakt, že se zde pořádají velké mezinárodní turnaje např. OPEN de ESPAŇA.

El Cortijo Golf Center
jediné hřiště na Kanárských ostrovech, které má k dispozici umělé osvětlení. Tento golfový ráj sousedí s El Cortijo Club de Campo a má vynikající podmínky pro trénování. Má k dispozici 18 jamek (par 3). Otevřeno bylo v roce 2000.

Salobre Golf & resort
Toto 18-ti jamkové hřiště (par 71) se nachází na charakteristickém místě ostrova, v jižní části mezi mořem a vulkanicky hornatým vnitrozemím, což přináší nádherný pohled ale i značné výškové převýšení. Otevřeno v roce 2000.

Ostrov LANZAROTE

Golf Costa Teguise
Jediné 18-ti jamkové hřiště (par 72) na ostrovu Lanzarote bylo otevřeno v roce 1980. Bylo vybudováno na úpatí sopky a nabízí překrásný výhled na oceán. Hřiště lemuje více než 3 000 palem.

Ostrov TENERIFE

Real Club de Golf de Tenerife
Nejstarší hřiště na Tenerife – 18 jamek (par 71) a jedno z nejstarších ve Španělsku, které bylo otevřeno v roce 1932. Leží na severu ostrova 16 km od hlavního města Santa Cruz. Při návštěvě tohoto hřiště, které se nachází v nádherné přírodní krajinu, na vás dýchne atmosféra starých anglických klubů. V nadmořské výšce 600 m nad mořem se vám naskýtá nádherný výhled na nejvyšší horu Španělska Pico de Teide (3 718 m n.m.).

Golf del Sur
27-mi jamkové hřiště (par 70, 70, 72) se nachází přímo vedle Atlantického oceánu, má celkovou rozlohu 800 000 metrů čtverečních a bylo otevřeno v roce 1987. Odehrává se zde řada mezinárodních golfových turnajů je vzdáleno pouhých 15 km od největšího letoviska Playa de las Américas.

Amarilla Golf & Country Club
Překrásný pohled na Atlantický oceán, který se proplétá tímto 18-ti jamkovým hřištěm (par 72), jež se nachází v těsné blízkosti druhého hřiště Golf del Sur, ve vás zanechá nezapomenutelné zážitky. Tento klub byl otevřen v roce 1989 a kromě krásného hřiště nabízí i bazén, tenisové kurty a řadu dalšího sportovního vyžití.

Centro de Golf Los Palos
hřiště, které bylo otevřeno v roce 1994, je určeno hlavně pro hráče, kteří nemají moc času, neboť toto 9-ti jamkové hřiště (par 27) se dá uhrát za 1 hodinu. Je vhodné především pro začátečníky.

Golf Costa Adeje
Toto 27-mi jamkové hřiště (par 72) ve vás zanechá nezapomenutelné vzpomínky na překrásnou přírodní scenérii, výhled na oceán, kde na horizontu můžete vidět další z kanárských ostrovů – ostrov La Gomera. Hřiště je vzdáleno pouze několik minut od největšího letoviska na ostrovu Tenerife – Playa de las Américas. Otevřeno v roce 1998.

Golf Las Americas
velmi kvalitní a oblíbené 18-ti jamkové hřiště (par 72) se nachází přímo v centru Playa de las Américas nabízí optimální podmínky v atraktivním prostředí. Otevřeno bylo v roce 1998.

Golf y Escuela La Rosaleda
toto 9-ti jamkové hřiště (par 3) patří mezi nejobtížnější na ostrovech. Nachází se na severu ostrova uprostřed vilové části letoviska Puerto de la Cruz a zcela jistě uspokojí i ty nejnáročnější golfisty. Otevřeno v roce 1998.

Ostrov FUERTEVENTURA

Fuerteventura Golf Club
Jediné 18-ti jamkové hřiště (par 71) na ostrově Fuerteventura je vzdáleno cca 10 km od letiště. I přesto, že bylo otevřeno až v roce 2002, nabízí velmi kvalitní podmínky.

zájezdy na Kanárské ostrovy

Golf na Madeiře a v Portugalsku

V naší nabídce najdete několik hotelů v blízkosti golfových hřišť na Madeiře i v Portugalsku.

Golf v Egyptě

Egypt se pomalu ale jistě stává baštou golfistů. Jezdí sem úplní začátečníci i ti, kteří se s holí už umějí ohánět. A kde jinde budou svědky vaší hry vrcholky pyramid?
Ještě před deseti lety byla v Egyptě pouze dvě golfová hřiště, a dnes jich existuje celý tucet. Osm jich bylo otevřeno v posledních pěti letech v nejnavštěvovanějších turistických destinacích.

Přehled některých egyptských golfových hřišť:

Dreamland Golf & Tennis Resort v Káhiře
Nové mistrovské hřiště asi osm kilometrů od pyramid v Gize, dlouhé 6,5 kilometru, není jednoduché, ale hodí se pro všechny typy hráčů. Problémy mohou působit zejména úzké ferveje.

Mirage City Golf Club v Káhiře

Obtížné osmnáctijamkové hřiště Garden of Eden (Rajská zahrada) se rozkládá na téměř 200 hektarech s bezmála padesátkou jezírek. Nabízí golfistům krásné prostředí a opravdu hodně vody...
Katameya Heights Golf & Tennis Resort v Káhiře
Hřiště se sedmadvaceti jamkami (mistrovské hřiště a „devítka") leží asi dvacet minut cesty od letiště. V dálce jsou vidět pyramidy.

Měna House Oberoi Golf Course v Káhiře

Na osmnáctijamkovém hřišti s devíti fervejemi (par 68) se hraje již déle než sto let. Unikátní je i svou polohou - leží přímo pod Cheopsovou pyramidou v Gize.

Soleimania Pyramids Golf Course & Country Club u Káhiry

Hřiště je součástí rozsáhlého stavebního plánu, postupně tu má být postaveno až 99 jamek, nyní 27 jamek, devět s umělým osvětlením.

The Cascades Golf & Country Club v Sóma Bay

Špičkové osmnáctijamkové hřiště asi 45 kilometrů jižně od Hurghady navrhoval Gary Player, což je samo o sobě zárukou kvality. Na hřišti pouštního charakteru je mnoho přírodních písečných pahorků, osm desítek bunkrů, mnoho vodních překážek, často tu fouká vítr. Jamky 9 a 18 jsou zakončeny vodopádem, který dal hřišti jméno.

Jolie Ville Golf Resort v Sharm el Sheikhu

Osmnáctijamkové hřiště z roku 1997 je vhodné pro všechny hráče. Obecně je považováno za nepříliš těžké. Jsou na něm dvě desítky jezírek, která přitahují exotické vodní ptactvo. Má dobré tréninkové možnosti, včetně tříparové akademie.

Royal Valley Golf Club v Luxoru

Sedm let staré osmnáctijamkové hřiště na východním břehu Nilu nabízí hru v poušti, v krásném prostředí nedaleko památek starobylé civilizace. Na prvních devíti jamkách čeká golfisty mnoho radních překážek, široké ferveje a chráněné greeny, na dalších devíti pro změnu úzké ferveje a velké bunkry. Součástí hřiště je pravděpodobně největší driving range v Egyptě.

Nabídka zájezdů s ubytováním v blízkosti golfových hřišť.Golfová dovolená v Turecku, Egyptě, SAE, na Floridě, ...

 

Golfové pobyty na Kanárských ostrovech.

 

Nabídka golfových zájezdů.