Dovolená se slevou

 

V naší nabídce najdete zájezdy s aktuálními slevami last minute nebo first minute.

 

Dnes Vám nabízíme více než 40.000 zájezdů se slevou last minute.

 

Slevy za včasný nákup

Zájezdy na léto 2018 se slevou first minute - pobyty u moře i na horách, exotická dovolená - prodej zájezdů byl zahájen již v listopadu. V případě zájmu se informujte v naší kanceláři!!
Maximální slevy až 39% s minimální zálohou můžete rezervovat do konce roku. Případně lze využít nabídky dítě ZDARMA nebo za letenku. Využijte aktuální široké nabídky hotelů a volných lepších pokojů.

Stačí si včas vybrat!


Zájezdy na zimu 2019 se slevou first minute - pobyty u moře i na horách, exotická dovolená - prodej zájezdů bude zahájen již v červnu. V případě zájmu se informujte v naší kanceláři!!

Nabídku lyžařských autobusových zájezdů postupně doplňujeme, kompletní bude v průběhu září.
Exotiku na zimu (včetně Vánoc a Silvestra) můžete již objednávat. Buďte rychlejší než ostatní a využijte možnosti bohatého výběru.
Exotické zájezdy nabízíme jak na pravidelných linkách, tak na charterových letech!!
Maximální slevy až 30% jsou poskytovány na začátku prodeje, tj cca do 15. září. Potom se slevy postupně snižují a poslední slevy first minute můžete využít ještě během září 2018.

 

Slevy last minute - slevy na poslední chvíli na zimu a jaro 2018
Last minute slevy nabízí cestovní kanceláře obvykle již cca 1 měsíc před odletem a ceny se mohu s blížícím se odletem dále snižovat, případně zase zvyšovat.
Pozor ale na novinku na českém trhu - ceny se nemusí s postupujícím časem jen snižovat, ale mohou se také zvyšovat!!!
Může se Vám tak stát, že zájezd s původní cenou 20.000,-Kč si Váš soused koupí 2 týdny před odletem za 13.000,-Kč (a Vy si řeknete, že si počkáte na "ještě lepší cenu") a koupíte ho až  týden před odletem, ale za 16.000,-Kč.
Touroperátoři totiž začínají zohledňovat (jak je to běžné na vyspělejších trzích západní Evropy) aktuální stav volných kapacit,  ale také rychlost prodeje a aktuální zájem klientů o danou destinaci.
Pro získání nejlepší ceny dovolené tak už nestačí jen čekat a koupit si dovolenou den před odletem, ale je potřeba sledovat dlouhodobější vývoj cen a koupit v ten správný čas, jako na burze.
Proto se vyplatí využít služeb cestovní agentury, která vývoj cen dlouhodobě sleduje.
Dovolená se slevou