Hotel Top Molinos Park, Španělsko, Španělsko pevnina, Costa Dorada, Salou, 17.10.2017, Polopenze
Hotel Top Molinos Park
Termín:
17.10. – 22.10.2017
Změnit termín
Délka:6 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:115710581
12 814 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

350 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Popis
SALOU Již ve druhé polovině 19. století začali do Salou, letoviska vzdáleného 100 km jižně od Barcelony, přijíždět první turisté. Téměř o století později v šedesátých letech se stalo v Evropě vedoucí turistickou destinací pro prázdninové cíle. Jeho zlaté písčité pláže a zátoky, moře s klidnou hladinou a mírné klima je jeho největší atrakcí, kterou doplňuje nabídka sportovních a rekreačních možností. Město nabízí příjemné středomořské klima. Velkorysé promenády s obchody a restauracemi lemují čisté široké písčité pláže, na centrum navazují hotelové komplexy poskytující výborné rekreační i sportovní zázemí. Díky přírodním podmínkám a zábavnímu parku PORT AVENTURA je Salou ideálním místem pro kvalitní dovolenou. Poloha: Komplex ve svahu asi 300 m od malých písčitých pláží La Punta Roja a Cala Font, 350 m od pláže Platja Llarga a 1800 m do centra Salou. Komplex je rozlehlý a je obklopený piniemi.
Ubytování
Dvojlůžkové klimatizované pokoje s možností až dvou přistýlek. Koupelna a WC, balkón, TV-SAT, telefon a sejf.
Sport a zábava
Plážové sporty, denní i večerní animační programy v hotelu. Zábavní park Port Aventura.
Vybavení
Venkovní bazény s dětským brouzdalištěm, sluneční terasou, lehátky a barem, zahrada a dětské hřiště, restaurace, kavárna a bary, Mini-club, animace, jacuzzi, lékař nonstop, půjčovna aut, sauna, internet. Hotel má celkem 254 pokojů.
Stravování
POLOPENZE (snídaně + večeře)nebo PLNÁ PENZE (snídaně + obědy + večeře) nebo ALL INCLUSIVE. Všechna jídla jsou podávána formou bufetu, mezinárodní a katalánská kuchyně.
Pláž
Písčitá pláž. Pronájem lehátek a slunečníků na místě.
Doprava
DOPRAVA AUTOKAREM - COSTA DORADA Luxusní dálkové autobusy jezdí do Španělska v období 26.05. - 01.10.2017 v 7/14-denních cyklech . Výstupní místo ve Španělsku: Salou - Place de Europa, Cambrils. Sleva při koupi zájezdu autobusem do 28.02. - 100 Kč, platí i z dětských cen. Jednosměrná jízdenka: sleva 40% z ceny obousměrné jízdenky. U pobytů delších než 2 týdny bude účtována 2 x jednosměrná jízdenka. Cena dopravy 3.490,- je započtena v příslušných cenách s autokarovou dopravou. Nástupní místa: Základní trasa ZDARMA: Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, Rozvadov. Česká Lípa*, Děčín*, Ústí /L.*, Teplice*, Bílina*, Most*, Chomutov*, Kadaň*, Karlovy Vary*, Klášterec /O.*, Cheb*, Sokolov*, Ostrov /O.* Místa s * jen na vyžádání, upřesnění před odjezdem. Svozová místa - za příplatek 100 Kč: Domažlice, Horšovský Týn, Holýšov, Kdyně, Klatovy, Přeštice. Svozová místa - za příplatek 250 Kč: Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Humpolec, Jablonec/N., Jihlava, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Příbram, Strakonice, Tábor, Turnov, Písek, Velké Meziříčí. Svozová místa - za příplatek 350 Kč: Kuřim, Olomouc, Prostějov, Přerov, Vyškov. Svozová místa - za příplatek 400 Kč: Frýdek-Místek, Hranice, Nový Jičín, Ostrava, Příbor. Svozy z Moravy mají přestupní stanici v Brně, svozy ze severu a východu mají přestup v Praze. Svozy z jižních Čech jsou s přestupem v Plzni. Do Salou a Cambrils pokračuje z Costa Brava jen jeden bus, počítejte s přestupem na poslední zastávce ve Španělsku. Pro uskutečnění svozu je podmínkou alespoň 4 osoby v odjezdovém místě. Odjezd z ČR: pátek v ranních/dopoledních hodinách. Příjezd do ŠP: sobota v dopoledních hodinách. Odjezd ze ŠP: sobota v odpoledních/večerních hodinách. Příjezd do ČR: neděle v odpoledních hodinách. Další podmínky autobusové přepravy a obecné informace a vysvětlení najdete ZDE: web CK DOPRAVA LETECKY - COSTA DORADA Odlety z Prahy (PRG) do Barcelony (BCN) a zpět 5-7 x týdně. Přímý let trvá cca 2,5 hodiny. Nabízíme pobyty na 6, 7, 10, 14 nocí, případě libovolné termíny po dohodě. . Cena letecké dopravy 7.990,- je započtena v příslušných cenách s leteckou dopravou. Letecká doprava s transferem do letoviska Salou.
V ceně je společný transfer z/na letiště Barcelona. Individuální transfer - ceny na vyžádání. Cena pro dítě do 24 měsíců věku: 2.290,- Kč. Sleva při koupi leteckého zájezdu do 28.02. - 200 Kč. Kombinace bus/letadlo v libovolném termínu: 5.990 Kč, děti do 2 let 2.990 Kč. K všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky: • Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), vrací se taxa započtená v ceně letenky (1.090 Kč) a případný palivový příplatek. Storno letenky lze pojistit za 190 Kč/os. • Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. • Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.
PRO AUTOTURISTY Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ...-podle zadání). Cena: 750 Kč/os./noc, děti do 12 let se slevou 50%. Cena platí pro hotel, pokoje s vlastním příslušenstvím, bez snídaně (+120 Kč/os.). Ve Španělsku se dá parkovat na ulici zdarma, pokud není zpoplatněno nebo omezeno, na hotelových parkovištích nebo na dalších veřejných parkovištích. Veřejná parkoviště a hotelová parkoviště jsou zpoplatněná (8-20 €/den) a nejsou hlídaná.
Poznámka
První a poslední služba
Čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech.
V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba snídaně. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu.
Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.
V ceně
Pobyt v hotelu s polopenzí, plnou penzí nebo all inclusive, asistence delegáta. Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.
Slevy
Dětské slevy (v případě dvou plně platících osob) jsou započteny v příslušných dětských cenách: 1. dítě 2 - 13,99 let pobyt ZDARMA nebo sleva z pobytu 75% (1/7-8/9) 2. dítě 2 - 13 let sleva 50% Sleva dospělý na přistýlce: 30 % (3. a 4. dospělý) Časová sleva 10% do odvolání Další věrnostní a speciální slevy až 5 %.
Příplatky
Cestovní pojištění: za příplatek. POVINNÉ: Pobytová taxa (platí pro pobyty od 01.07.2016): Hotely a apartmá 1,2,3*: 1,10 - 1,65 EUR/os./den, Hotely a apartmá 4-5*: 2,20 EUR/os./den. Od 9. dne pobytu je taxa zlevněná o 50%. Děti do 16 let taxu neplatí. Taxa se platí na recepci.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CAMPANATOUR, s.r.o., IČ 62619012.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

Hotel Top Molinos Park