Sunflower, Malta, Qawra, 3.10.2018, Snídaně
Sunflower
Termín:
3.10. – 10.10.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:139528823
14 490 Kč (-0 %)
750 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Ostrov Malta - Qawra - Hotel SUNFLOWER
Popis
Oblíbený, pěkně zařízený hotel se střešním bazénem se nachází v Qawra zhruba 10 minut chůze od promenády s obchůdky a malé pláže.Oblíbený, pěkně zařízený hotel se střešním bazénem se nachází v Qawra zhruba 10 minut chůze od promenády s obchůdky a malé pláže. Šestipatrový moderní hotel nabízí ubytování ve 108 komfortních pokojích zařízených v rustickém stylu.
Hotel leží v populární oblastí Qawra, na půli cesty mezi St Paul’s Bay a Salina Bay, jen pár minut chůze od malebné promenády Bugibba, kde najdete obchody, bary, restaurace, bary, kasino a multikino. Snadný přístup k autobusovým linkám umožňuje navštívit spoustu turistických míst, které Malta nabízí.Vybavení celku: recepce, restaurace, bar, herna, Wi-Fi připojení zdarma, střešní bazén, vnitřní bazén, terasaVzdálenosti: od centra - Bugibba 900.00 m, od pláže - pláž se vstupem do moře po žebříku 1.00 km
Ubytování
Vybavení pokojů: příslušenství, SAT-TV, fén, trezor (za poplatek), klimatizace, telefon, balkon
Na vyžádání za příplatek prostornější pokoje superior
Doprava
letecky
Strava
snídaně - bufetové, za příplatek možnost večeří
Zájezd zahrnuje
7x ubytování se snídaní, leteckou dopravu Praha – Malta – Praha, transfery z letiště do hotelu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zákonné pojištění pro případ úpadku CK, asistence na telefonu v českém jazyce
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění, pobytovou taxu, pokoj Superior - osoba / týden (1290.0 CZK), pobytová taxa cca - osoba / den (0.5 EUR), večeře - osoba / týden (2190.0 CZK), večeře - dítě 2-12 let - osoba / týden (1290.0 CZK), cestovní pojištění HOLIDAY EASY - osoba (490 CZK), cestovní pojištění HOLIDAY EASY - dítě do 18 let - osoba (245 CZK)
Pořadatelem tohoto zájezdu je FEDE, s.r.o., IČ 64939308.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

Sunflower