Ambassador, Malta, 3.10.2018, Snídaně
Ambassador
Termín:
3.10. – 10.10.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:135432172
13 590 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Ostrov Malta - Xemxija - Hotel AMBASSADOR
Popis
Hotel s bazénem je u klientů oblíben především díky umístění přímo u moře, klidnému prostředí, nádhernému výhledu na moře a výhodné ceně.Hotel s bazénem je u klientů oblíben především díky umístění přímo u moře, klidnému prostředí, nádhernému výhledu na moře a výhodné ceně. Hotel má ideální polohu pro výlety po ostrově a poznávání zajímavých míst. K dispozici je 46 pokojů, které jsou jednoduše a účelně zařízené. Vhodné pro nenáročné klienty.Vybavení celku: recepce, restaurace, bar, posezení s velkou TV, počítačová místnost s přístupem k internetu (za příplatek)Vzdálenosti: od centra - centrum Xemixija 500.00 m, od centra - Bugibba 5.00 km, od pláže - přímo u moře s kameny 0.00 m, od pláže - písečná pláž 1.00 km
Ubytování
Vybavení pokojů: příslušenství, SAT-TV, klimatizace, minibar (na vyžádání za příplatek), balkón
Za příplatek možnost pokoje s výhledem na moře.. JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ NA VYŽÁDÁNÍ ZA PŘÍPLATEK. MOŽNOST POBYTU SO-SO (VYŠŠÍ CENY) - NA VYŽÁDÁNÍ.
Doprava
letecky
Strava
bufetové
Zájezd zahrnuje
7x ubytování se snídaní, leteckou dopravu Praha – Malta – Praha, transfery z letiště do hotelu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zákonné pojištění pro případ úpadku CK, asistence na telefonu v českém jazyce
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění, pobytovou taxu, pokoj s výhledem na moře - osoba / týden (1290.0 CZK), pobytová taxa cca - osoba / den (0.5 EUR), cestovní pojištění HOLIDAY EASY - osoba (490 CZK), cestovní pojištění HOLIDAY EASY - dítě do 18 let - osoba (245 CZK)
Pořadatelem tohoto zájezdu je FEDE, s.r.o., IČ 64939308.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK

Ambassador