Islandská pohlednice, Island, 18.2.2018, Snídaně

Islandská pohlednice starstarstar

Islandská pohlednice
Termín:
18.2. – 21.2.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:118984880
12 890 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
V rámci tohoto leteckého zájezdu je nabízeno několik variant ubytování.
Levnější varianta hotel bez snídaně. Nebo o něco dražší varianta hotelu včetně snídaně.

Nejčastěji používané hotely:
Arctic Comfort (ubytování bez snídaně) Hotel Arctic 3*
se nachází nedaleko centra Reykjaviku.
Chcete navštívit Island ekonomicky a přesto efektivně? Pak tento prodloužený víkend na Islandu může být ten pravý zájezd pro vás! Zájezd je určen pro individuální cestovatele.
Zájezd je určen pro individuální turisty. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky.
Stravování
V ceně zájezdu je u vybraných hotelů zahrnuta 3x snídaně.
Program
Program zájezdu.den - 1. den: Ráno odlet z Prahy (zpravidla v 6.30 ráno) přímým letem na Island. Po příletu do Keflaviku (zpravidla v 09.40) individuální transfer do hotelu v Reykjavíku (je možné doobjednat jízdenku na bus z letiště do města). Odpoledne doporučujeme prohlídku Reykjavíku. Navštívit můžete prezidentský palác, rybářský přístav i další zajímavosti.
2.- 3. den (4. den u varianty na 4 noci): K poznávaní Islandu můžete využít nabídky řady fakultativních výletů:
Výprava za polární září : Polární záře bývá viditelná pouze za příznivého počasí (jasná obloha) a zpravidla od podzimu do jara. Cca 3-4 hodinový výlet kdy při dobrých meteorologických podmínkách budete mít možnost spatřit jeden z nejkrásnějších úkazů naší planety.

Celodenní výlet do oblasti tzv. Zlatého trojúhelníku. Nejprve zamíříte do oblasti gejzírů. Při pěší procházce pohádkovou vřídelní krajinou, neminete ani "otce" Geysira (již téměř nečinný), ani "syna" o pár metrů opodál - gejzír Strokkur, který vystřikuje každých 10 minut proud horké vody až do výše 25 m. O pár kilometrů dále uvidíte nejznámější a prý i nejkrásnější islandský vodopád - Gullfoss ("Zlatý vodopád"). Dále přejedete k národnímu parku Thingvellir, kde byl v r. 930 vyhlášen první demokratický parlament na Islandu. Mj. zde můžeme spatřit i tektonickou puklinu Aldmannagjá, která oddaluje Evropu a Ameriku.
Modrá laguna - doprava do proslulého koupaliště Blue Lagoon (cena nezahrnuje vstupné!).
Výlet za velrybami - lodí z přístavu v Reykjaviku.

4. den (5. den u varianty na 4 noci): Individuální transfer na letiště. Odlet zpět do Prahy v dopoledních hodinách (zpravidla v 10.20). Odpoledne přílet do Prahy.
Cena zahrnuje
letenka Praha - Keflavik a zpět, včetně malého palubního zavazadla (do 10 kg), 3x nebo 4x ubytování v Reykjavíku dle volby termínu, případně 3x nebo 4x snídaně (dle volby hotelu a termínu)
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění 240 Kč, služby českého průvodce, místní transfery, místní poplatek (platba na hotelové recepci, cca 1,5- 2 Eur/noc)
Pořadatelem tohoto zájezdu je SLAN tour s.r.o., IČ 25118889.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK

Islandská pohlednice