Pension Kostovi, Bulharsko, Burgas, Primorsko, 18.7.2018, Bez stravy
Pension Kostovi
LM
Termín:
18.7. – 28.7.2018
Změnit termín
Délka:11 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129134161
7 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kostovi
Ubytování
Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV, chladničkou a varnou konvicí. Možnost dvou přistýlek (rozkládací gauč nebo rozkládací křeslo). Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě). V penzionu jsou k dispozici i jeden dvoulůžkový pokoj s klimatizací (klimatizace za poplatek, platba v místě pobytu po příjezdu, orientační cena 2 BGN/osoba/den, maximální obsazenost dva dospělí) a studia S 2+2 a S 2+3. Studia S 2+3 (jedna místnost) s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV, chladničkou a varnou konvicí. Možnost tří přistýlek (rozkládací gauč nebo rozkládací křeslo). Maximální obsazenost čtyři dospělí a jedno dítě. Studia S 2+2 (dvě pevná lůžka a rozkládací gauč, lze využít jako přistýlku pro dvě osoby, maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě) s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizována (klimatizace za poplatek, platba v místě pobytu po příjezdu, orientační cena 2 BGN/osoba/den) a vybaveny TV a kuchyňským koutem. Kuchyňský kout je zařízen mikrovlnnou troubou, topinkovačem, varnou konvicí, chladničkou a kuchyňskou linkou se základním vybavením.
Poloha
Nachází se v klidné části letoviska.
Je vzdálen cca 350 m
od centra, cca 350 m od severní
pláže a cca 450 m od jižní pláže
.
Animace
CENTRUM ANIMAČNÍCH PROGRAMŮ A DĚTSKÝ KLUB CK


Pokud patříte k vyznavačům aktivní dovolené, jste tu správně. Již léta funguje v Primorsku oblíbený Dětský klub CK a před šesti lety k němu přibylo úžasné


CENTRUM ANIMAČNÍCH PROGRAMŮ CK:


• pro všechny děti i dospělé klienty cestovní kanceláře CK

• na vlastním pozemku vedle Dětského klubu a hotelu Belvedere

• bohatý denní program plný sportů, aktivit, her a soutěží

• dětské diskotéky a rodinná večerní představení

• vše v češtině a hlavně ZDARMA!


Vyberte si z bohaté nabídky českých animačních programů, které zde pro Vás naši „zábaváři“ po celý den připravují. Večer Vás pak pozvou na dětskou diskotéku a následná večerní představení plná vtipu,
hudby, scének a tanců. Vše jako vždy pod heslem „převážně nevážně“.


Speciálně pro děti pak bude samozřejmě po celý den otevřen náš populární


DĚTSKÝ KLUB CK:


• na vlastním pozemku, sousedícím s hotelem Belvedere

• pro děti ve věku 3–14 let

• každodenní program plný her, soutěží, řádění a různých dobrodružství

• množství dalších známých i nových aktivit

• pro děti navíc zdarma nápoje a lehké občerstvení


Díky Dětskému klubu, kde jsou vaše děti šťastné a poznávají nové kamarády, si můžete sami užít zábavu v Centru animačních
programů nebo vychutnat chvíle zaslouženého odpočinku.


České animační programy pro děti i dospělé tak budou v období od 28. 5. do 24. 9. k dispozici úplně pro každého, kdo do Primorska zavítá s naší cestovní kanceláří, ať už bydlí v kterémkoli hotelu či penzionu!

Cena

V ceně zájezdu je zahrnuto:

• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku

• transfery do pobytového místa a zpět

• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu

• česky/slovensky mluvící delegát

• pojištění proti úpadku cestovní kancelářeK ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):

• volitelné doplňkové služby

• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)

storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobytPro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 29. 9. 2017. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 29. 9. 2017.
Doporučení
Penzion Kostovi se skládá ze dvou budov. Svým klientům nabízí ubytování rodinného typu v klidné části letoviska a příjemnou atmosféru. Mezi klienty CK je velmi oblíbeným a vyhledávaným penzionem. Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů cca 800 m od penzionu.
Gps
42.265654,27.76155
Pláž
Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 350 m od penzionu a jižní, vzdálená cca 450 m od penzionu) jsou písčité, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže
se nachází nudistická pláž.
Plazcca
cca 350 m
Plazm
350
Popisnawww
Penzion Kostovi se skládá ze dvou budov. Svým klientům nabízí ubytování rodinného typu v klidné části letoviska a příjemnou atmosféru. Mezi klienty CK je velmi oblíbeným a vyhledávaným penzionem. Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů cca 800 m od penzionu.
Stravování
Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní, večeří, polopenze za zvýhodněnou cenu (snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (cca 800 m) restauraci Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci Club Restaurant (cca 800 m). Dále zahrnuje malá dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani jsou podávány vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.
Vybavení
Pro klienty je zde k dispozici společná kuchyň a veranda (v provozu od 08:00 do 20:00 h).

Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách.
Název
Kostovi
Pořadatelem tohoto zájezdu je Alexandria, spol. s r o., IČ 25661507.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

Pension Kostovi