Cestovní kanceláře

Jsme autorizovanými prodejci těchto a mnoha dalších cestovních kanceláří:

 

  • Čedok
  • Exim tours
  • Firo Tour
  • Fischer
  • Nev Dama
  • Intertrans

 

Všechny zastupované cestovní kanceláře jsou řádně pojištěny proti úpadku ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb. a jeho pozdějších novelizací.

 

CK Vítkovice Tours - Česká jednička na Jadranu, působí v oblasti cestovního ruchu již od roku 1991. Primárně je specialistou na turisticky populární oblast Jadranu - Chorvatsko, Černá Hora,  Itálie, Albánie, Slovinsko. Své dvacetileté zkušenosti přenesla také do dalších destinací, takže v jejím portfoliu najdete rovněž země jako Kréta, Turecko nebo Bulharsko.  Služeb CK Vítkovice Tours využije každoročně více než 40.000 zákazníků.

CK Vítkovice Tours doplňuje svoji nabídku o relaxační a wellness pobyty v ČR, na Slovensku, Maďarsku a Slovinsku, nebo o dovolenou v zimním období - nabízí lyžařské pobyty v tradičních destinacích, jako jsou rakouské a italské Alpy, ale také v méně tradičním Slovinsku. Velice oblíbené jsou dovolené v NEPTUN KLUBU, což jsou rodinné kluby VÍTKOVICE TOURS s garancí skvělé zábavy pro malé a velké děti i dospělé. Česky mluvící animátoři mají během dne připravený bohatý program plný her a pohybových aktivit. Oblíbeným je také KLUB SENIORŮ NA JADRANU, ze kterého si klienti odvezou plno skvělých zážitků v rámci připraveného programu.

CK Vítkovice Tours byla pro sezónu 2015/2016 veřejností vyhlášena jako nejlepší cestovní kancelář v ČR.

 

Cestovní kanceláře